JURAN - ŚLĄSKA SIEĆ SKLEPÓW JUBILERSKICH...

JURAN

...NA RYNKU OD 1993 ROKU

GRUPA JURAN - NA RYNKU OD 1993 ROKU!
  • juran-baner-bizuteria-001-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-002-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-003-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-004-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-005-1000x400.jpg

Firma JURAN powstała w 1993 roku, otwierając w Katowicach i Sosnowcu jedne z pierwszych lombardów na Śląsku, a nawet w Polsce.

LOMBARD

Początkowo największym problemem było znalezienie dobrej lokalizacji dla nowo otwieranych lombardów. W latach 90-tych było to nie lada wyzwaniem.

W 1996 roku firma JURAN otwarła swój pierwszy lombard w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 1 w Pawilonie "PIAST" tuż obok poczty. Następnie w 1997 roku otwartła kolejny lombard przy ulicy 3-go Maja 83 w Zabrzu i kolejny w 1998 roku przy ulicy Daszyńskiego 1 w Gliwicach. W 1999 roku firma przeniosła docelowo swoją siedzibę z Katowic do Zabrza na ulicy Karłowicza 7 i na koniec w 2002 roku otwarła kolejny punkt przy ulicy Basztowej 2, w samym centrum Gliwic, tuż obok Rynku i Hali Targowej.

JURAN

W 2012 roku powstał najnowszy punkt w centrum Gliwic przy ulicy Zwycięstwa 43 działający pod marką JURAN EXPRES. W 2016 roku powstała firma JURAN GOLD, która specjalizuje się wyłącznie w usługach lombardowych, natomiast firma JURAN prowadzi sieć sklepów jubilerskich. W 2017 roku powstał salon sprzedaży biżuterii złotej i srebrnej działający pod marką BRYLANTINI, który znajduje się w Gliwicach przy ulicy Zwycięstw 43. W dniu 1 lutego 2018 roku uruchomiliśmy sklep internetowy BRYLANTINI.pl.

BRYLANTINI.pl

W 1997 roku firma JURAN wprowadziła w niektórych lombardach sprzedaż nowej biżuterii srebrnej, co przysporzyło wielu nowych Klientów, gdyż posiadane w sprzedaży wyroby są wyjątkowo ładne, a na dodatek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zatrudniamy miłą i fachową, lecz dyskretną obsługę, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Zapewniamy darmową wycenę towarów, w tym złota i srebra. Z chęcią udzielamy wszelkich możliwych informacji w naszych lombardach, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Mamy swoich stałych Klientów, których honorujemy ZŁOTĄ KARTĄ i dla których zawsze mamy jakieś promocje.

GRUPA JURAN

Obecnie GRUPA JURAN skupia się na działalności w obrębie Gliwic i Zabrza oraz sprzedaży internetowej.

W ostatnim czasie pojawiło się na rynku wiele nowych lombardów, których sytuacja nie jest stabilna. Ostrzegamy naszych Klientów przed nie zawsze uczciwie działającą konkurencją.

My w 2021 roku obchodzimy 28. rocznicę powstania! To gwarantuje naszym Klientom i ich zastawom nam powierzonym pełne bezpieczeństwo, a doświadczenie pracowników zapewni komfort przy pobieraniu pożyczki pod zastaw właśnie u nas.

Aktualnie do GRUPY JURAN należy: JURAN - sklepy jubilerskie, JURAN EXPRES - sklep jubilerski i jubilerski sklep internetowy, JURAN GOLD - lombardy oraz BRYLANTINI.pl - internetowy sklep z biżuterią złotą i srebrną.

Zapraszamy do nas.ALLEGRO

Nasz profil na portalu aukcyjnym Allegro.

OLX

Profile naszych sklepów na portalu ogłoszeniowym OLX.