JURAN - ŚLĄSKA SIEĆ SKLEPÓW JUBILERSKICH...

JURAN

...NA RYNKU OD 1993 ROKU

GRUPA JURAN - NA RYNKU OD 1993 ROKU!
  • juran-baner-bizuteria-001-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-002-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-003-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-004-1000x400.jpg
  • juran-baner-bizuteria-005-1000x400.jpg

Ceny biżuterii ustalamy według wagi wyrobu.

Cała biżuteria będąca u nas w sprzedaży podlega myciu i czyszczeniu. Posiadamy w sprzedaży największy wybór używanej biżuterii złotej i srebrnej spośród wszystkich lombardów w Gliwicach i w Zabrzu.

JURAN - Oferta - Biżuteria

Niejednokrotnie można u nas znaleźć istne "perełki". Zdarzają się wyroby zabytkowe, ręcznie robione, pojedyncze i niepowtarzalne wzory. Ponadto posiadamy w sprzedaży biżuterię z brylantami, w oszałamiająco niskich cenach!

W każdym naszym lombardzie proponujemy w sprzedaży zupełnie inną biżuterię. Tak więc nawet najbardziej wymagający Klienci mogą znaleźć coś dla siebie.

JURAN - Oferta - Biżuteria

Oferujemy również zamianę starej biżuterii na nową, to znaczy Państwo przynoszą nam starą biżuterię, my ją kupujemy, a za uzyskane w ten sposób pieniądze możecie sobie Państwo wybrać dowolną biżuterię z naszej wystawy. Ewentualnie należy rozliczyć różnicę w cenie.


Uwaga!
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.ALLEGRO

Nasz profil na portalu aukcyjnym Allegro.

OLX

Profile naszych sklepów na portalu ogłoszeniowym OLX.